Mercedes-Benz

Фільтр
Марка автомобіля
Тип транспорту
Тип кузова
Коробка передач
Ціна
Сортування
Скинути всі налаштування
Сортування:

Пропонуємо стати власником «Мерседес» в Києві за допомогою нашого дилерського центру. Автомобілі цієї марки завжди асоціювалися у покупців з надійністю і високою якістю. Модельний ряд досить великий: це і невеликі машини малого класу, середній клас, розкішні седани бізнес-класу, представницькі авто, позашляховики, мінівени, автобуси та ін.

Унікальний дизайн

Усі автомобілі концерну «Мерседес» мають вигляд, що запам'ятовується. Філософія бренду заснована на використанні інтелектуального і прогресивного дизайну. Кожен випущений екземпляр — унікальне поєднання інноваційних матеріалів, кольорів, форм і структур. Mercedes-Benz має шість дизайн-студій легкових авто і чотири студії комерційних автомобілів. У них працює понад 600 осіб різних національностей.

Загальна архітектура і цікаві дизайнерські рішення з салонів моделей преміум-класу поступово перейшли до салонів моделей А-класу. Тепер вони мають найкращий інтер'єр у своєму сегменті, що прекрасно поєднується з легкістю управління та інноваційністю.

Нові технології безпеки і екологічності

Усі новаторські технічні ідеї, які стосуються безпечної експлуатації автомобіля, проходять численні випробування і перевірку надійності та реагування в різних ситуаціях. На останньому етапі тестування проходить у реальних умовах. Інтервал між презентацією інновації та надходженням в продаж моделі з такою функцією — в середньому близько 2–3 років. Ця цифра підтверджує серйозність корпоративної вимоги до фактору надійності. У той же час майже кожен рік корпорація впроваджує кілька десятків новинок.

Елементи системи розпізнавання небезпеки на дорозі у вигляді адаптивного круїз-контролю, «розумних» фар вже застосовуються в автомобілях С, Е, М і S класів. Використовується принцип допомоги водієві, а не виконання дій за нього. Єдина концепція безпеки Mercedes-Benz включає в себе такі компоненти:

 • пасивна і активна безпека;
 • безпека руху, блискавичне реагування на небезпечну ситуацію;
 • мінімізація наслідків аварії для пасажирів.

Це дозволяє автогіганту залишатися еталоном якості і надійності за характеристиками вже більше 100 років. Розвинута мережа продажу по всьому світу і постійний попит — це пряме підтвердження. В Україні є можливість купити «Мерседес» у офіційного дилера в Києві і в регіонах.

Новітні розробки корпорації спрямовані на зменшення викидів СО2 і витрат палива, а також на випуск моделей з електродвигунами, кількість яких зростатиме з кожним роком.

Високоякісні послуги дилерів

Дилер «Мерседес» в Києві «Атлант» Корпорації «УкрАВТО» пропонує високі стандарти обслуговування і великий набір послуг. Центр пропонує своїм клієнтам відмінний сервіс із продажу легкових, комерційних і вантажних автомобілів Mercedes-Benz. Він зручно розташований, має великий демонстраційний зал, склад запасних частин і станцію технічного обслуговування. Для комфорту клієнтів підприємство обладнане зоною з фуд-кортом, ігровою зоною для дітей та м'якими меблями. Усі нові моделі авто представлені на офіційному сайті з якісними фото.

Скористайтеся нашим уважним ставленням: ви отримаєте максимальну інформацію від наших консультантів, спокійно доберете модель відповідно до ваших вимог, випробуєте її на тест-драйві. Наші співробітники знають все про комплектацію і її варіації, системи безпеки та технічні характеристики автомобільних систем. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, ідеальний сервіс кожному покупцю.

Сервісне обслуговування

Автосалон «Мерседес» в Києві пропонує офіційне технічне обслуговування, здійснює продаж оригінальних запасних частин і аксесуарів для легкових, комерційних і вантажних автомобілів Mercedes-Benz. Також проводить сервісне обслуговування причепів і напівпричепів будь-яких марок за адекватною ціною. Ідеальне гарантійне і післягарантійне технічне супроводження придбаного авто забезпечується такими факторами:

 • станція оснащена сучасним ліцензійним обладнанням і матеріалами, які відповідають високим стандартам Daimler AG;
 • у корпорації працюють сертифіковані фахівці з великим практичним досвідом роботи;
 • є сервісні центри в усіх регіонах України;
 • у наявності власний склад оригінальних запчастин.

Наша станція техобслуговування має великі виробничі потужності. Ми постійно оновлюємо і модернізуємо обладнання, що дозволяє проводити ремонт будь-якої складності. Ви можете бути впевненими, що роботи будуть закінчені точно в строк.

Фінансові послуги

Наш автосалон пропонує купити «Мерседес» в Києві за допомогою кредитної програми «Експрес Кредит». Вона має такі переваги:

 • спеціальні умови від фінансових партнерів на придбання автомобілів, представлених у нас;
 • індивідуальну пропозицію варіантів кредитування кожного клієнта;
 • прийняття рішення щодо кредиту за мінімальний час;
 • запит на кредит здійснюється одночасно в кількох банках;
 • отримання рішення про надання кредиту в нашому автосалоні.

Ще один варіант — взяти авто в лізинг у дилера, тобто орендувати з правом подальшого викупу. Надаємо спеціальні умови придбання автомобілів Mercedes-Benz і оригінальних запчастин для корпоративних клієнтів, бюджетних організацій, оптових покупців.

Детальніше